روش گزینش تیشرت برای خانوم ها

در این مطلب می خواهیم راه های انتخاب بهترین و مناسب ترین تیشرت برای خانم ها را به شما معرفی کنیم . اگر شما هم از اون دسته از خانم هایی هستید که ساعت ها در بازار و و بوتیک ها به دنبال تیشرت میگردین و انتخاب برای شما سخت است پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را تا آخر مطالعه نمایید.


ladies fitted v-neck

با ارزش است اطلاع داشته باشیـم که اگرچه تی شرت ها خواهندتوانـست سرگرم کننده و راحت باشند، آنان اغلب به عنوان یک لباس معمولی در جا لباسی شما قرار می گیرد. برای ممانعـت با هر نوع ناهماهنگی لباس های دیگر با تی شرت، پوشنده باید مطمئن گـردد که لباس های که پوشیده با تیشرت وی مطابقت دارند یا خیر. در اینجا چند نکته برای کمک به تصمیم گیری دربـاره گزینش تی شرت مناسب برای شما وجود دارد با تاپ تی شرت همراه باشید.

طراحی و حد

عموما خانوم ها مورد های خیلی زیادتری نسبت به آقایـان در گزینش لباس دارند. بر خلاف آقـا ها که تنها سه نوع ( معمولی ، اندامی و بگ ) برای آنان وجود دارد ، تیشرت های زنانه اقسام ، طرح ها و انـدازه های خیلی متنوعی دارند، بقدری که بیشـتر از طرح های آنان اسمی ندارند. بـعد وقتی که تمایل داریـد یک تی شرت گزینش نمایید باید نکات ی مثل ظاهـر ظاهری، انـدازه آن و میزان چسبان یودن آن را در نظـر بگیرید.

نخستین چیزی که باید آگاه باشید این است که تیشرت ها ظاهری آسان تر و خودمانی تر نسبت به لباس های شب و پیراهن و بلوز ها دارند. بـعد وقتی به دنبال یک تی شرت می باشید نبایستی زیاد به فکر تجملی بودن آن باشید. هدف طراحی تیشرت، یک لباس آسان و راحت است که ظاهری مناسب داشته باشد. آسانـی در تی شرت باید یکـی از اولیـن نکات ی باشد که در گزینش تی شرت باید به آن دقت نمایید .

برای گزینش تی شرت مناسب باید چند مورد را دربـاره خود آگاه باشید : استـایل و گونه بدن شما به چه ظاهـر است ، چه نواحی را تمایل داریـد به نمایش بگزارید و چه پیامی از به تن کردن آن تی شرت تمایل داریـد به دیگران انتقال دهید.

نوع بدن : با ارزش نیست که بدن شما چه سایزی دارد، تیشرتی که گزینش می نمایید باید به درستی بدن شما را نمایش بدهد و از آن تعریف نماید . اما شما هم باید دربـاره انـدازه خود صادقانه برخورد نمایید تا تیشرتی که گزینش می نمایید بیشتر از حد تنگ یا گشاد نباشد.

نشان دادن قسمـت های مناسب و درست : همان گونه که پیش تر گفته شد طرح ها و برش های تی شرت های زنانه خیلی متنوع است، وقتی که تمایل داریـد یک تی شرت را گزینش نمایید باید در نظـر داشته باشید که نمایش کدام بخـش از بدن شما به جذابیت  شما کمک می کند و ضمناً شما هم با آن مشکلی ندارید. برای مثال چنان چه بازو هایی خوش تراش دارید ولی دربـاره بالای سینه خود اعتماد به نفس ضـروری ندارید و یا نمی خواهید چیزی به نمایش بـزارید می توانید تی شرتی گزینش نمایید که آستین های کوتاهتری دارد ولی در بخـش سینه گشاد تر است و یقه ای آسان و ن بسیار باز داشته باشد.

 پیامی که تمایل داریـد به دیگران انتقال دهید : متئسفانه و یا خوش بختانه نوع لباس به تن کردن خواه یا نا خواه پیامی را به دیگران منتقل می کند . فردی که یک لوگوی ورزشی روی تی شرت وی قرار دارد مطمعنا با فردی که یک گربه کارتونی روی تیشرت وی قرار دارد پیامی گوناگـون را می رسانند. در این مقوله گزینش درست یا غلطی وجود ندارد، گفتگو تنها سر پیامی است که شما تمایل داریـد به بینندگان انتقال دهید.


گزینش رنگ تی شرت

قانون پایه برای گزینش رنگ تی شرت این است که رنگ های روشن نمایش دهنده تر می باشند و رنگ های سیاه مبهم تر می باشند. چنان چه دربـاره نشان دادن برجستگی های بدن خود اطمینان ندارید می توانید با به تن کردن تی شرت هایی با رنگ های سیاه مثل سسیاه قهوه ای و سرمه ای، این بخـش ها را کمرنگ تر و نا معیـن تر نمایید .

زمانی که تصمیم گرفتید که بطور کلی چه طیفی از رنگ ها را تمایل داریـد گزینش نمایید ، می توانید با دقت به رنگ چشم ها، مو ها و رنگ پوست خود ، برتریـن رنگی ک با شما سازگار است را گزینش نمایید . برای مناسـب تر متوجه شدن مناسب بودن رنگ ها می تواند جلوی آیینه بایستید و لباس ها با رنگ های گوناگون را روی خود آزمایش نمایید .

بریا مشاهده اطلاعات بیشتر درمورد انتخاب و خرید تیشرت به سایت toptishirt مراجعه نمایید.